Festyn Rodzinny

W niedzielę 11.06.2017 od godz. 15.00 na parkingu przy kościele odbywał się Piknik Parafialny dla dzieci i ich rodzin z naszej parafii, ale także i gości.

Wszelkie atrakcje przygotowane były przez Stowarzyszenie Otwarte serca oraz ludzi dobrej woli, którzy poświęcili w swój czas, by uradować każdego tego maleńkiego i tego większego dzieciaczka.

Dzieci mogły skorzystać ze zjeżdżalni, wyskakać się na trampolinach, zajadać watą cukrową. Nie zabrakło pysznych ciast własnego wypieku, a także grillowanej kiełbasy czy hot-dogów,  napojów. W ciągu całego popołudnia prowadzone były zabawy dla dzieci, tańce, zawody, śpiew. Każdy mógł znaleźć dla siebie wspaniałą rozrywkę, był to doskonały czas na spędzenie rodzinnego popołudnia i wieczoru.

Przygotowana też była loteria fantowa, gdzie wszystkie losy kryły wygraną, a nagrody różne od malutkich  praktycznych po piękne, duże. Każda nagroda na pewno sprawiła wiele radości wszystkich dzieciom. Na koniec festynu spośród wszystkich zakupionych losów była losowana nagroda główna, którą w tym roku była trampolina.

Cały dochód z Festynu przeznaczony jest dla dzieci z biednych rodzin naszej parafii, które będą mogły skorzystać i cieszyć się wakacjami nad morzem.

Dziękując na wstępie Panu Bogu za dar pogody oraz za wszelkiego dobrego człowieka, pragniemy również złożyć podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do stworzenia tak pięknego pikniku, każdemu sponsorowi nagród począwszy od tej głównej po tę najmniejszą, ale przede wszystkim ukłony i podziękowania na ręce Ks. Proboszcza wszystkim tym, którzy przy tym Festynie napracowali się najbardziej, nie tylko w niedzielne popołudnie, ale w każdy dzień poprzedzający to wspaniałe wydarzenie, bo przygotowanie pikniku trwało już od dłuższego czasu..

Wam wszystkim niech będą wielkie dzięki!
Pamiętajcie, że Bóg widzi wszystko i w ukryciu odda Tobie
Chwała Panu za każde dobre serce!