Spotkanie opłatkowe

W czwartek 21.12.2017 w Oratorium odbyło się spotkanie opłatkowe dla osób posługujących w naszej parafii.

Ksiądz Proboszcz, Gospodarz miejsca, zaprosił na wigilię w oratorium: Chór parafialny, Stowarzyszenie „Otwarte Serca”, katechetów, pana Organistę, pana Kościelnego, Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Świętej, Radę Parafialną, obsługujących stronę internetowa naszej parafii, diakonię muzyczną.

Spotkanie rozpoczęło się krótkim powitaniem gości oraz wypowiedzeniem słów wdzięczności ks. Proboszcza wobec wszystkich posługujących.. Następnie ks. Rafał – wikariusz odczytał fragment z Pisma Świętego przybliżający nam najważniejsze wydarzenia tych świąt po czym wszyscy łamali się opłatkiem.
Potem wszyscy zasiedli do stołu. Na zakończenie wspólnie, na czele z chorem śpiewaliśmy kolędy.

Dziękując Bogu za kolejny rok posługi, za cudowne serca tych ludzi oddanych swej pracy, prośmy o Boże łaski dla wszystkich, którzy nie myślą tylko o sobie…